Belangrijke links

Links

Algemeen

Alles over zwanger http://www.allesoverzwanger.nl
Stichting Babyhope http://www.stichtingbabyhope.org
Zwangerschapsscreening https://www.rivm.nl/zwangerschapsscreeningen
Moeders voor moeders http://www.moedersvoormoeders.nl/
Zwanger wijzer http://www.zwangerwijzer.nl/
Koninklijke Nederlandse Organisatie voor Verloskundigen http://www.knov.nl
Nederlandse Vereniging voor Obstetrie en Gynaecologie http://www.nvog.nl
Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu http://www.rivm.nl
Verloskundige folders http://www.deverloskundige.nl
Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu folders http://www.rivm.nl

Kinderwens

Zwanger wijzer http://www.zwangerwijzer.nl
Straks zwanger worden http://strakszwangerworden.nl
Erfelijkheid http://www.erfelijkheid.nl

Gezond zwanger

Voedingscentrum http://www.voedingscentrum.nl
Roken info http://www.rokeninfo.nl/
Alcohol en zwangerschap http://www.alcoholenzwangerschap.nl/
Drugsinfo http://www.drugsinfo.nl

Onderzoeken tijdens zwangerschappen

Zwangerschapsscreeningen http://www.rivm.nl/zwangerschapsscreeningen

Kraamzorg

Kraamzorg Plus http://www.kraamzorg-plus.nl/ 06 – 22 00 19 49
Kraamzorg IVT http://www.ivtkraamzorg.nl/ 073 – 631 23 42
ABC Kraamzorg http://www.abckraamzorg.nl 085 – 48 39 255
Welkom Kraamzorg http://www.welkomkraamzorg.nl 0900 – 22 000 66
Kraamzorg VDA http://www.kraamvda.nl/ 088 – 11 67 900
Kraamzorg CZ https://www.cz.nl/vergoedingen/kraamzorg 088 – 555 77 77
Kraamzorg VGZ https://www.vgz.nl/vergoedingen/kraamzorg/ 0900 – 84 90

Borstvoeding

Borstvoeding http://www.borstvoeding.com/
Borstvoeding http://www.borstvoeding.nl/
ABC Kraamzorg-lactatiekundige http://www.abckraamzorg.nl
La leche league http://www.lalecheleague.nl/

Anticonceptie

Anticonceptie http://www.anticonceptie.nl/
Anticonceptie voor jou http://www.anticonceptievoorjou.nl/

Veiligheid

Wiegedood http://www.wiegedood.nl/
Veilig slapen http://www.veiligslapen.info/
Veiligheid http://www.veiligheid.nl/

Overig
/br

Moeders voor moeders http://www.moedersvoormoeders.nl/
Tineke Westendorp 073 549 56 00
Fiom http://www.fiom.nl/
Erkenning https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/erkenning-kind
Zwangerschap en geboorte https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/zwangerschap-en-geboorte
Zwangerschap en werk https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/gelijke-behandeling-op-het-werk/zwangerschap-en-werk
Stuitligging http://www.stuitlig.nl
babymassage http://www.massagepraktijkmirjammaat.nl/babymassage
Pijnbestrijding http://www.zorgwijzer.nl/zorgwijzers/pijn-tijdens-bevalling
Zwangerschapsmassage http://www.huidenfruit.nl
Marielle Leo – accupunctuur https://www.kapellaan.nl
Karibu – Accupunctuur Boxtel http://www.acupunctuurboxtel.com

Zwangerschapscursus

ZwangerFit https://www.fysio-team.nl/zwangerfit/
Yoga Vught http://www.deborareijers.nl/zwangerschapsyoga/
Femvital http://www.femvital.nl/
Yoga Imma http://www.yoga-imma.nl/
Prettig bevallen http://www.prettigbevallen.nl/
YogaSter Boxtel http://www.yoga-ster.nl
Zwangerschapszwemmen https://www.optisport.nl/dommelbad/accommodatie-aanbod?groep=zwemmen&activiteit=aqua’9maanden
Mom in Balance http://www.mominbalance.com/nederland/nl/search/?search=vught
Samen bevallen http://www.samenbevallen.nl/
Yoga Studio Boxtel http://www.yogastudioboxtel.nl/index.html
HypnoBirthing Den Bosch http://www.hypnobirthingdenbosch.nl
Zwangerschapscursus on demand http://www.zwangerschapscursusondemand.nl
Zwangerschapscursus on demand introductievideo (Polski) YouTube wideo
Zalig Zwanger http://www.zaligzwanger.com

Fysiotherapie

Fysio Sluijters http://www.fysiosluijters.nl/
Fysio Team https://www.fysio-team.nl/
Fysio Kapellaan http://www.kapellaan.nl

3D en 4D echo’s

prenatale echografie http://www.echografieprenataal.nl/

EHBO bij zuigelingen en kinderen


Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten